Реабілітація дітей з інвалідністю

У всі часи люди інстинктивно тягнулися до коней. Багато хто знає: варто підійти до вороного – погладити, почистити його – і відступає втома, минає головний біль. Виявляється, у коня дуже сильне біополе. Відомо, що лише дві істоти здатні підживлювати людину позитивною енергією – коні і дельфіни.

Іпотерапія є комплексним багатофункціональним методом реабілітації. Іпотерапія – є не що інше, як форма лікувальної фізкультури, де як інструмент реабілітації виступають кінь, процес верхової їзди і фізичні вправи, що виконуються людиною під час верхової їзди.

Цей метод лікування, заснований на взаємодії людини зі спеціально навченим конем, адаптованим до можливостей хворого в опануванні верхової їзди. Позитивний вплив іпотерапії на здоров’я людини виявляється завдяки тому, що їзда верхи вимагає постійного тренування базових рефлексів, що передбачають відповідну участь м’язів тіла та поліпшують емоційний стан людини.

Використання методу іпотерапії в реабілітації осіб, страждаючих різними видами порушень розумового розвитку, дає позитивні результати:
1. Полегшує зняття загальмованості
2. Зменшує відчуття тривоги
3. Організовує адаптацію до реального простору і часу.
4. Сприяє досягненню самостійності.

Подібні заходи викликають у дітей позитивні емоції, відчуття співпереживання та турботи, що в майбутньому дозволить діткам стати повноцінними членами суспільства.

Прес-центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.