Чергова зустріч з кониками


За доброю традіцією дітки з інвалідністю вкотре зустрілися зі своїми улюбленими кіньми. В цей, чудовий день, в кінно-спортивному клубі було багато усмішок і панувала дружня, тепла атмосфера. Уже стало маленькою, але такою приємною традицією, що дітки приносять своїм улюбленцям смачні гостинці, якими коні із задоволенням ласують після безпосередньої процедури іпотерапії. Дітки це роблять в знак безмежної вдячності цим прекрасним і граційним істотам. Адже, як уже визнала офіційна медицина, та безумовно видно на практиці – іпотерапія для дітей з ДЦП є одним з найбільш ефективних методів реабілітації.
Унікальність іпотерапії відбувається за рахунок поєднання багатьох чинників. Біомеханічний вплив – через коливання від тулуба коня на тулуб вершника (різноспрямовані) вплив на ЦНС, температурний режим (кінь тепліший), масаж за рахунок рухів коня і різних положень тулуба вершника (лежачи на спині, наприклад), позитивного психотерапевтичного ефекту від спілкування хворої дитини з конем, різноманітних психокорекційних ігор, тощо.
Перебуваючи верхом, вершник усвідомлює, що може контролювати свого коня, а це вже важливо для тих, хто має проблеми з упевненістю в собі і роботою в команді – керуючи п’ятьма центнерами живої ваги хочеш-не хочеш, а відчуєш себе лідером. Також за допомогою іпотерапії підкориговуються труднощі з соціалізацією. Одна ж з головних цілей іпотерапії – це отримання позитивних емоцій. Кінь дарує вершнику гарний настрій, потужний приплив енергії і допомагає поліпшити загальний стан організму.
Тому зовсім прогнозовано, що дітки після таких приємних процедур реабілітації повертаються до дому дуже щасливими, усміхненими, енергетично зарядженими і звісно ж здоровішими.

Прес-центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.