Члени ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів» продовжують допомагати

Сьогодні члени та волонтери нашої організації долучилися до допомоги постраждалим мешканцям Деснянського району.

На вулиці Лаврухіна в Деснянському районі Києва через обстріл стався вибух у дворі 16-поверхівки. Пошкоджено кілька сусідніх будинків, знищено 7 приватних легкових автомобілів, постраждала будівля спортивного комплексу, що знаходився поруч та дитячий садок.

Нажаль серед постраждалих є члени нашої організації у яких було зруйновано квартиру.

Члени організації долучилися до прибирання постраждалої квартири членів організації та навколишньої території будинків. Члену організації та його родині було надано тимчасовий прихисток, продуктові набори. Зараз родина приймає рішення щодо подальшої евакуації за кордон. У разі прийняття такого рішення їм буде надано допомога транспортування родини та залишків їх речей до кордону.

Зазначимо, що постраждалих членів організації під час евакуації населення з будинку до організації звернулося 6 осіб, які попросили допомоги у здійснені евакуації до західних регіонів нашої держави.

Наразі команда ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів» готується до здійснення такої евакуації. Якщо Вам або вашим близьким необхідна допомога щодо евакуації звертайтесь до нас через зручний для вас канал зв’язку (у соціальних мережах, по телефону, засобами електронного зв’язку).

Прес-центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.