Інформація щодо проведення евакуаційних заходів в Херсонській області

Друзі, ситуація в Херсонській області погіршується, ворог підступає дедалі ближче, кожен день фіксується дедалі більше обстрілів та втрат серед цивільного населення.

До нас надійшли звернення членів організації про допомогу в організації їх евакуації з родинами з Херсонської області.

Ми опрацювали всі звернення та наразі готуємося до проведення такої евакуації. В цілях безпеки зазначаємо, що дата, час та місце будуть повідомлені кожній з тих осіб, яка звернулася до нас за допомогою в індивідуальному порядку. Також просимо не розміщувати отриману вами інформацію про деталі маршруту у соціальних мережах та у мережі Інтернет, оскільки це ставить під загрозу технічну можливість здійснення евакуації та безпеку всіх, хто в ній задіяний.

Зазначаємо, що евакуація буде проведена силами Херсонського обласного відокремленого підрозділу Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Правозахисна спілка інвалідів».

Якщо Вам або вашим близьким необхідна допомога щодо евакуації з Херсонської області звертайтесь до нас через зручний для вас канал зв’язку (у соціальних мережах, по телефону, засобами електронного зв’язку).

Прес-центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.