День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни

Щороку, 22 червня українці вшановують світлу пам’ять земляків, чиї життя забрала Друга світова війна. Зараз, в період повномасштабної війни з Росією, ця дата набула нового, ще більш трагічного, сенсу.

Нагадаємо, що День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни засновано указом Президента України Леоніда Кучми № 1245/2000 від 17 листопада 2000 року, на рішення президента вплинула ініціатива громадських організацій ветеранів війни, праці, Збройних сил України та жертв нацистських переслідувань.

День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни відзначається 22 червня невипадково, адже саме в цей день, німецькі війська вторглися на територію Радянського Союзу і почали захоплювати території. Німецько-радянська війна тривала майже чотири роки – від 22 червня 1941 року до 8 травня 1945 року. Тоді вона забрала життя кожного п’ятого українця.

У 21 столітті зло знову прийшло на наші землі, руйнує домівки та обриває життя українців. Цього разу в обличчі зла – російський агресор! Але українців знову відважно борються за свободу та незалежність.

Ми обов’язково переможемо, повернемо території, яку окуповані та відбудуємо зруйновані міста! Ми ніколи не забудемо і не пробачимо!

Світла пам’ять загиблим у війні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.