Добрі традиції Львівського апеляційного господарського судуНа передодні Новорічних свят представники Львівського апеляційного господарського суду разом з колективом Львівського Академічного обласного театру ляльок стали помічниками Святого Миколая та з подарунками відвідали Комунальний заклад Львівської обласної Ради Будинок дитини №2.

У цьому дитячому будинку увесь медичний та педагогічний персонал працює для дітей-сиріт, та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Діти кожного року з нетерпінням чекають на Святого Миколая, підготували пісні і вірші для нього, та в подарунок отримали святкову виставу «Як сніговички сонечко шукали», солодощі, а разом з тим гарний настрій та щастя.

Здійснювати мрії дітей неймовірно приємно. Щирі посмішки, захоплюючі погляди і блиск в очах надихають до нових звершень і налаштовують на казковий настрій напередодні Різдва.

В кінці вистави Сніговички знайшли сонечко, яке осяяло землю, і зацвіли квіти. Тож нехай кожен з цих діточок знайде в житті своє сонечко, у вигляді люблячих батьків, затишних домівок та щасливої долі.

За словами головного лікаря будинку дитини Павлик Мирослави Андріївни з початку року нові родини знайшли 32 дітей.

Дякуємо колективу Комунального закладу Львівської обласної Ради Будинок дитини №2 на чолі з головним лікарем Павлик Мирославою Андріївною за їх відповідальну і нелегку працю, яку вони роблять від душі та з люблячим серцем!

Дякуємо творчому колективу Львівського Академічного обласного театру ляльок та особисто заступнику директора театру Пукачу Богдану Михайловичу за плідну співпрацю.

Окремої подяки заслуговують представники Львівського апеляційного господарського суду, який очолює Плотніцький Борис Дмитрович, за добрі та чуйні серця, які із задоволенням та щиро зігрівають маленькі одиноки сердечка і дарять їм радість, надію в краще та велику родину.

Бажаємо Вам успіхів, нехай Ваша чуйність вертається наснагою і вдячністю!

Прес-центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.