Судді привітали вихованців школи-інтернату №87 з Днем Святого Миколая в Одесі
До наших підопічних в місті Одесі, до КЗ “Одеська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат 87 І-ІІ ступенів”, де проживають і навчаються діти з проблемами зору, завітали на День святого Миколая судді Київського районного суду міста Одеси на чолі із Головою цього суду Сергієм Чванкіним.
Але і для правників був подарунок, діти підготували для гостей яскравий концерт, разом співали пісні, розповідали вірши, танцювали народні танці.
Після концерту Сергій Чванкін, Оксана Куриленко і Володимир Петренко привітали діточок з Днем святого Миколая вкрай необхідними подаринками, для різного віку дітей.
Дітки дуже раді функціональним подарункам, у всіх старшокласників з’явилися наручний годинник, хлопчаки початкової школи настільки увійшли в азарт в зборі Lego конструкторів, що мало не пропустили обід, а маляток дівчат неможливо було відірвати від наборів по виготовленню прикрас. А розвиваючі настільні ігри будуть рятувати від нюдьги діточок в дощову погоду.
Судді Київського районного суду міста Одеси вручили подарунки та подякували вихованцям школи-інтернату за те, що вони так тепло зустрічають гостей.
Гості побажали дітлахам міцного здоров’я та щирої радості, побільше мріяти та вірити у себе.
Адміністрація КЗ «Одеська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №87» висловила щиру вдячність голові суду Сергію Чванкіну за увагу та небайдуже ставлення до слабозорих дітей Одеської області, однак Сергій Чванкін зазначив, що ця подяка – це результат небайдужого ставлення всього колективу Київського районного суду міста Одеси, який з 2017 року взяв шефство над школою-інтернатом.
ВГОІ “Правозахисна спілка інвалідів” щиро дякує представникам Київського районного суду міста Одеси за небайдужість і увагу до діточок з особливими освітніми потреба, разом добро робити легко!

Прес-центр

(у публікації використаний матеріал із сайту Київського районного суду міста Одеси)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.