Долоні до Європи

18 грудня, в переддень Святого Миколая, відбулась зустріч голови ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів» Вознюком Олександром Григоровичем з віце-ректором Технічного Університету міста Кошиця Габрієлем Віссом та з керівництвом Економічного Університету Братислави (відділення у м. Кошиця), що на Словаччині.

Голова ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів» ознайомив керівників – науковців зазаначених вищих навчальних закладів з напрямками діяльності організації, а також окреслив мету свого приїзду – реалізація проекту «Долоні до Європи».

Проект «Долоні до Європи» передбачає безоплатне навчання випускників українських шкіл в Технічному Університету міста Кошиця та в Економічному Університету Братислави (відділення у м. Кошиця), покращення якості міжнародних зв’язків, створення нових студентських місць для випускників українських шкіл, які знаходяться під патронатом ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів», а також знайомство із Словаччиною, виховання належної поваги студентів до свого фаху, надання студентам побуту європейського рівня, тощо.

Голова ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів» отримав згоду та всебічну підтримку від керівництва вищих навчальних закладів в реалізації проекту «Долоні до Європи», наразі здійснюються організаційні заходи щодо збору документів для бажаючих отрамати Європейську освіту.

Всі бажаючи, які мріють отримати якісну європейську освіту та закінчили або закінчують школу можуть звертатися до ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів».

Прес-центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.