Новорічні привітання для дітей-інвалідів

Колектив Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Правозахисна спілка інвалідів» на чолі з очільником Вознюком Олександром Григоровичем напередодні Нового року та Різдва Христового у рамках проекту «Святкуємо разом» завітали із новорічними подарунками до дітей-інвалідів, які навчаються на індивідуальному навчанні в домашніх умовах.

Учні, приковані до інвалідного візка чи ліжка, з радістю зустрічали з блиском в очах голову організації. Дякували за привітання та подарунки. Кожній дитині Олександр Григорович від щирого серця побажав щастя, здоров’я, успіхів у навчанні та здійснення всіх бажань.

Колектив Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Правозахисна спілка інвалідів» дуже вдячна батькам за надану можливість зустрітися особисто голові Вознюку О. Г. з кожною дитиною. Лише благородство помислів та доброта душі спонукають до доброї справи, яка неодмінно повертається до кожного.

Колектив нашої організації вітає всіх з Новим роком та Різдвом Христовим, зичить щастя та добра, мирного неба над головою.

Прес-центр


From Новорічні привітання для дітей-інвалідів, posted by Правозахисна спілка інвалідів on 12/29/2015 (37 items)

Generated by Facebook Photo Fetcher 2


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.