Дистанційний онлайн-курс для осіб з інвалідністю. Копірайтинг-професія успішного майбутнього


Онлайн-урок в межах програми «Дистанційний онлайн-курс для осіб з інвалідністю. Копірайтинг-професія успішного майбутнього», яка реалізується ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів» за підтримки Фонду соціального захисту людей з інвалідністю та Міністерства соціальної політики України.
Програма створена аби навчити учасників програми – осіб з інвалідністю та/або членів сімей у складі якої є особа з інвалідністю, яка потребує постійного догляду, одній з найпопулярнішій і найперспективнішій онлайн-професії – копірайтингу.
Слухачі курсу продовжили вивчення теми «Рерайтинг», а також дізналися:
1. що таке «SEO» (Search Engine Optimization) та навіщо це необхідно;
2. що таке «ключові слова» (запити) та їх види;
3. що таке «релевантність» та алгоритми видачі пошукового запиту;
4. отримали інформацію як вписувати ключові запити в текст, заголовки та підписи до зображень;
Також на уроці була піднята така важлива тема як захист від шахраїв. Викладач курсу розповів слухачам на які аспекти необхідно звернути увагу та зазначив про власні лайфхаки, які рекомендував використовувати. Учасники навчання виявили інтерес до зазначеного викладачем та засипала його запитаннями. Серед іншого було виявлено, що у студентів курсу виникло багато юридичних питань, тому спільно було вирішено на наступну онлайн-зустріч запросити юриста, який зможе професійно проконсультувати та надати відповіді на запитання, які актуальні для слухачів.
Також, традиційно для закріплення отриманих знань слухачі курсу отримали домашнє завдання та працюватимуть над рерайтом на юридичну тематику.
Слідкуйте за новинами щодо програми на нашому сайті та офіційній сторінці організації у мережі Facebook.

Прес-центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.