Дистанційний онлайн-курс для осіб з інвалідністю. Копірайтинг-професія успішного майбутнього.

Відбувся черговий онлайн-урок в межах програми «Дистанційний онлайн-курс для осіб з інвалідністю. Копірайтинг-професія успішного майбутнього», яка реалізується ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів» за підтримки Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю та Міністерства соціальної політики України. Нагадаємо, що ця програма створена аби навчити учасників програми – осіб з інвалідністю та/або членів сімей у складі якої є особа з інвалідністю, яка потребує постійного догляду, одній з найпопулярнішій і найперспективнішій онлайн-професії – копірайтер.

На онлайн-уроці слухачі курсу дізналися секрети написання якісних інформаційних статей. Викладач курсу розповів присутнім, що таке інформаційна стаття та як використовується такий вид статей в мережі Інтернет для роботи з відвідувачами сайту, реклами послуг/продуктів та просуванні сайту, де така стаття розміщена, у пошукових системах. Також викладач зазначив про основні ознаки інформаційної статті, які вирізняють її серед інших видів статей, так серед них:

-завдання, тема та стиль;

-виклад інформації без особистих оцінок;

-користь для читача;

-чітка структура.

Учасники програми отримали практичні поради та лайфхаки щодо написання інформаційних статей, а також їх редагування. Особливу увагу викладач приділив останньому та розповів про правило «пиши сьогодні — редагуй завтра». Так, він пояснив, що після кількох годин роботи з текстом очі «замилюються», і автор тексту вже не помічає помилок, навіть очевидних. Тому краще перечитати текст наступного дня або хоча б за кілька годин, і тоді одразу можна буде побачити, що потребує допрацювання та правок. Також викладач курсу закликав слухачів не бути надто самовпевненими щодо «вродженої грамотності» та не забувати перевіряти написаний текст на предмет відсутності орфографічних помилок через спеціальні сервіси.

Традиційно по завершенню уроку учасники отримали домашнє завдання.

Слідкуйте за новинами щодо програми на нашому сайті та офіційній сторінці організації у мережі Facebook.

Прес-центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.