Вручення сертифікатів та підведення підсумків програми «Дистанційний онлайн-курс для осіб з інвалідністю. Копірайтинг-професія успішного майбутнього»

24 листопада 2021 року відбулося урочисте вручення сертифікатів та підведення підсумків програми «Дистанційний онлайн-курс для осіб з інвалідністю. Копірайтинг-професія успішного майбутнього», яка була успішно реалізована ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів» за підтримки Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю та Міністерства соціальної політики України.
Нагадаємо, що ця програма створена аби навчити учасників програми – осіб з інвалідністю та/або членів сімей у складі якої є особа з інвалідністю, яка потребує постійного догляду, одній з найпопулярнішій і найперспективнішій онлайн-професії – копірайтер.
Захід відбувся у змішаному режимі, участь у якому взяли: Голова ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів» Олександр Вознюк та представники організації, Перший заступник Міністра соціальної політики України Євген Котик, директор Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю Євген Чеглаков та представники Фонду, радник Міністра внутрішніх справ України , секретар громадської організації «Громадський рух «Соціальна єдність» Антон Гулідін та члени організації, заступниця директора департаменту з питань праці Державної служби України з питань праці Олена Коновалова, адвокат, член Комітету з питань захисту прав осіб з інвалідністю, що діє в складі НААУ Олег Полозюк, представники Київського міського Центру соціальної, професійної та
трудової реабілітації інвалідів та учасники програми. Переклад жестовою мовою забезпечили спеціалісти Центру перекладу жестової мови.
Голова ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів» Олександр Вознюк розповів присутнім про ідею створення програми, актуальність її втілення та значущість результатів від її реалізації. Також, Олександр Вознюк зазначив, що до організації на етапі подання заявок на навчання надійшло понад 400 анкет учасників, тому набір на програму був завершений достроково. Такий інтерес до курсу свідчить про те, що цільова аудиторія бажає навчатися та опановувати сучасні професії, які пов’язані з роботою в інтернеті. Голова організації поділився подальшими планами організації щодо реалізації навчальних програм для людей з інвалідністю, які знайшли схвалення серед присутніх учасників.
Директор Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю Євген Чеглаков зазначив, що цілком підтримує прагнення отримувати знання та навчатися сучасним професіям, які допоможуть реалізувати себе через процес праці, а також дадуть змогу знайти своє місце в житті та забезпечити гідні умови життя для осіб з інвалідністю та членів їх сімей.
Перший заступник Міністра соціальної політики України Євген Котик привітав присутніх з успішним  завершенням курсу, побажав успіху у новій професії та зазначив, що радий, що Міністерство долучилося до підтримки такої соціально значущої навчальної програми.
Голова організації спільно з Першим заступником Міністра соціальної політики та директором Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю вручили учасникам програми сертифікати про закінчення навчання на курсі та цінні подарунки- книжкові набори, які були обрані викладачем програми і які допоможуть студентам ще більш поглибити власні знання в новій сфері.
Окрім цього організацією було підготовлено інформаційний правоосвітній семінар присвячений трудовим правам та гарантіям, а також іншій важливій юридичній інформації для майбутніх копірайтерів. Присутні отримали цікаву та практичну інформацію, а також мали змогу поспілкуватися з присутніми юристами та поставити їм запитання.

ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів» щиро вітає кожного учасника програми, який успішно закінчив навчання та бажає наполегливо працювати, впевнено крокувати до своєї мети, ніколи не сумніватися в собі та своїх можливостях! Нехай ваш подальший професійний та творчий шлях приносить вам задоволення, радість, гордість за себе!

Прес-центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.