Диво спілкування з кониками

Всі з нетерпінням очікували на сприятливі погодні умови і нарешті цей день настав і в нас з’явилась можливість зустрітися з нашими друзями – гарними кіньми Бубликом та Сократом.
В цей раз нам пощастило познайомитись з новим другом – красунею Машей, яка спілкувалася с дітьми, а вони із задоволенням її гладили.
На заняттях діти з діагнозом ДЦП навчаються розслаблятися, що сприяє, у кінцевому результаті, зниженню м’язового тонусу. Батьки дітей з діагнозом церебральний параліч, які отримують реабілітаційнію, відмічають значні покращення їх емоційного та фізичного стану. Більшість визначає, насамперед, покращення постави, більш правильне положення спини при ходьбі. Звертає на себе увагу розширення можливостей у відведенні ніг, що сприяє покращенню ходи дитини.
Під час заняття з кіньми відбувається не тільки біомеханічне видужання, а й психогенне. Наслідки психологічних змін можна описати такими прикладами:
• Мобілізується вольова діяльність – людина починає вірити у себе. Налаштовується на позитивний лад
• Знімається загальмованість – покращується мовний апарат, проявляється активність.
• Зменшується відчуття тривоги.
• Дитина адаптується до реальності.
• Стає самостійною у своїх вчинках і рухах.
Окрім цього, дітки вчаться спілкуватись з конем, чистить його, гладять, підгодовують.
Ось і цього разу, після проведення занять діти пригощали коників смаколиками, соковитою морквою та цукром.
Коні дарують дітям радісні та щасливі миті,а найголовніше вони отримують реабілітацію, що позитивно впливає на їх емоційний та фізичний стан.

Прес-центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.