Екскурсія до Вінницьких фонтанів


Одним з напрямків роботи ВГОІ “Правозахисна спілка інвалідів” є адаптація молоді з інвалідністю до повноцінного та рівноправного життя в суспільстві.
Це відбувається різними шляхами зокрема і організацією різноманітних екскурсій та поїздок.
Цього разу це була екскурсія до Вінницьких фонтанів.
Але це не просто екскурсії, це можливість відчути та побачити життя, це можливість жити повноцінно, розширити горизонти свого світосприймання,побачити інші міста, відчути себе рівноправним, це можливість вчитися.
Звісно такі екскурсії були б неможливими без підтримки наших справжніх друзів, небайдужих людей, які завжди підтримають, допоможуть, порадять, і з такою підтримкою, разом з Вами, ми зробимо ще дуже багато чого важливого для молоді та дітей з особливими потребами.
І хоча дорога була неблизькою, але це було варте того!
Плавучий світло – музичний фонтан в руслі річки Південний Буг просто вразив своєю чарівністю, фантастичністю та неповторністю! Феєричне водне шоу з самого початку зачарувало і не відпускало до самого кінця! Відчуття свята та неперевершені емоції просто вирували у кожного з дітей та дорослих!

ВГОІ “Правозахисна спілка інвалідів” від щирого серця дякує ГО «Добродій» в організації даної екскурсії, а також Ксьонзенку Валерію Петровичу, Володимиру Борисенку, волонтерській групі «Турбота про ближнього». Дякуємо Вам!

Прес-центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.