Тренінг: «Основи фінансового планування. Фандрайзинг. Можливості забезпечення стабільної діяльності ГОІ»

21-23 червня 2017 р. в приміщенні готельно-ресторанного комплексу “Верховина” в Київській області ВГО “Національна Асамблея людей з інвалідністю України” провела тренінг на тему: «Основи фінансового планування. Фандрайзинг. Можливості забезпечення стабільної діяльності ГОІ».

Лідери та активісти громадських організацій з усієї України приїхали, щоб навчитися здобувати кошти для реалізації ідей на краще життя та системних змін в суспільстві. Тренером була успішна жінка, керівник Всеукраїнської Фундації «Захист Прав Дітей» Павлова Євгенія Борисівна. Часто ми маємо хороші ідеї, які складно реалізувати без потрібного фінансового забезпечення.

В перекладі з англійської Фандрайзинг здобувати чи знакодити кошти. Це система пошуку джерел фінансуванння. Щоб знайти кошти потрібно написати вдалий проект, подати заявку на отримання гранту, виграти кошти та якісно реалізувати свою ідею, а потім відзвітувати перед грантодавцями. Грант — це безоплатна цільова субсидія, що надається на конкурсній основі організації, ВУЗу, ініціативній групі або індивідуальній особі для реалізації заявленого проекту в тій чи іншій сфері діяльності. Тому, чим ретельніше проводиться планування проекту, тим більш ощадливо та ефективно використовуються ресурси для реалізації проектів! Справа це не проста і отримити та використати кошти потрібно вчитися. Ці три дні ми успішно долали складну дистанцію.

Інформація – це один з найважливіших ресурсів і в той же час один з найважливіших чинників розвитку суспільства. Інформаця – це будь-які відомості, або дані, які можуть бути збережені і на матеріальних носіях або відображені в електронному вигляді. Вона буває важлива, не суттєва і шкідлива.

Учасники тренінгу отримали багато важливої інформації безкоштовно і тепер потрібно нею правильно розпорядитися та використати на благо суспільству та розвиток громадського руху в Україні. Дуже важливо, щоб люди які мають хороші ідеї обмінювалися успішним досвідом, спілкувалися, змінювали щоденну обстановку забували про свої повсякденні проблеми і подорожували Україною та світом і в цьому також допоміг даний захід, а ще більший результат буде коли будуть виграні нові гранти, частина з яких спрямована на обмін досвідом, поїздки в інші країни хоч на короткий час.

В тренінгу на запрошення ВГО “Національна Асамблея людей з інвалідністю України” взяли участь представники ВГОІ “Правозахисна спілка інвалідів”.

Прес-центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.