Інклюзивний історичний батл «Історія мого міста»21 травня 2020 року за ініціативи та технічної підтримки ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів» відбувся інклюзивний історичний батл «Історія мого міста».
Метою заходу є поглиблення знань учасників про Україну як державу з власною історією та культурою, спонукання до самостійного вивчення історії України, формування почуття належності до українського народу, формування почуття національної самосвідомості та національної гідності.
Олександр Вознюк зазначив , що в умовах формування в Україні громадського суспільства виникає потреба у становленні громадянина як культурно-освіченої, високодуховної, творчої , всебічно розвиненої особистості зі своїм сформованим світоглядом.
Модератор заходу нагадав учасникам про вислів: «Хто не знає історії, той не має майбутнього» та наголосив , що знаючи минуле власного народу, його помилки та здобутки можна зробити аналіз та перенести позитивний досвід у майбутнє.
Активну участь у заході та його організації взяли:
– психолог-гіпнотерапевт, експерт телеканалу Інтер «Стосується кожного» – Татьяна Гайгель
– практикуючий психолог в методі позитивної крос-культурної психотерапії Любомир Гайгель.
В якості вступу до історичної вікторини авторський вірш присвячений рідному місту – Києву продекламувала поетеса Ірина Савекіна. Учасники заходу захоплено слухали вірш та попросили авторку поділитися ще декількома віршованими творами з творчого доробку.
Вікторина пройшла у теплій та дружній атмосфері, учасники батлу вражали суддів швидкістю своїх відповідей на поставлені та запитання та доповненнями до відповідей попередніх гравців.
За результатами вікторини було оголошено 4 переможців.
В якості заохочення переможці історичної вікторини одержали подарунки від партнерів ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів».

Прес-центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.