Англійська мова для початківців


19 травня 2020 року у форматі відеоуроку за ініціативи та технічної підтримки ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів» відбувся черговий освітній семінар з курсу «Англійська мова для початківців» для осіб з інвалідністю.
Викладач курсу – Ольга Яресько.

З вітальним словом до слухачів курсу звернувся Голова ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів» Олександр Вознюк та побажав усім значних успіхів у вивченні англійської мови , яка є невід’ємною частиною успішного життя сучасної людини.
Слід зазначити, що якість та рівень підготовки та володіння іноземною мовою, які продемонстрували слухачі курсу, значно зріс з попередніх занять та акцентував увагу здобувачів освіти, що найважливіше для успіху у вивченні іноземної мови – це як можна більше часу приділяти саме практиці мови у всіх її аспектах.
Нагадаємо, що метою курсу є здобуття практичних навичок спілкування англійською мовою та збільшення словникового запасу здобувачів освіти. Реалізація проекту надає можливість особам з інвалідністю долучитися до безкоштовного вивчення іноземної мови .
Навчання проходять один раз на тиждень ,тривалість зустрічі – півтори години.

Наразі проект впроваджується на волонтерських засадах та шукає партнерів для розширення аудиторії та подальшого розвитку осіб з інвалідністю.

Прес-центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.