Історичний батл «Історичні події міста Києва»04 червня 2020 року за ініціативи та технічної підтримки ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів» відбувся інклюзивний історичний батл «Історичні події міста Києва».
З вітальним словом до учасників вікторини звернувся Голова ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів» Олександр Вознюк, який зазначив, що важливим чинником у формуванні свідомості громадян є вивчення історії рідного краю, яка пов’язана з історією всієї держави і є її важливою складовою.
Саме з вивчення історії рідного краю та рідного міста починається усвідомлення таких понять як «патріотизм», «Батьківщина», «національна гідність», «національна свідомість».
Знання історії своєї країни, краю, міста дає можливість поглянути на сьогоднішнє життя, через призму попереднього і зрозуміти, до чого можуть привести конкретні події.
Модератор побажав всім присутнім гарного настрою, дружньої атмосфери і перемоги у вікторині та закликав вивчати історію своєї Батьківщини .
Ведучою сьогоднішнього заходу стала психолог-гіпнотерапевт, експерт телеканалу Інтер та програми «Стосується кожного» – Татьяна Гайгель, яка своїми гумористичними вставками забезпечила хороший настрій та позитивну атмосферу заняття.
Запитання для вікторини, а також блоки з інформацією про історичні події міста Києва підготовлені практикуючим психологом в методі позитивної крос-культурної психотерапії – Любомиром Гайгель.
Запитання стосувалися безпосередньо історичних подій, які відбувалися у місті Києві у період з виникнення міста до моменту визволення Києва від німецьких окупантів у Другій світовій війні.
Дух змагання та конкуренції сприяв активній участі осіб з інвалідністю у вікторині, учасники гідно змагалися між собою та намагалися вибороти призові місця.
За результатами вікторини було оголошено 4 переможців
В якості заохочення переможці історичної вікторини одержали подарунки від партнерів заходу -ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів».
Учасники заходу наголосили, що їм надзвичайно сподобалось приймати участь у історичному батлі, оскільки окрім весело проведеного часу у колі позитивних та мотивованих людей, вони одержали багато нових цікавих знань щодо історії свого міста – Києва.
Голова ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів» Олександр Вознюк подякував учасникам заходу за таку високу оцінку та зазначив, що докладе максимум зусиль для того, щоб нові заходи Організації були такими ж цікавими.

Прес-центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.