Книга джунглів у дні перед Великоднем

29 квітня, з нагоди Передвеликодня дирекція Сінема Сіті, за клопотанням ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів», надала можливість дітям з інвалідністю міста Одеси відвідати дитячий мультфільм «Книга Джунглів». Такий незвичний подарунок до свята отримали діти з особливими потребами міста Одеси

Щиро дякуємо дирекції Сінема сіті, за надання можливості перегляду кінофільмів, мультфільмів для дітей з особливими потребами спеціальних шкіл — інтернатів м. Одеси в сучасному, чудовому культурно-розважальному кінотеатрі, де діти набираються сил, творчого натхнення, отримують позитивний заряд енергії, відчувають себе гідно.

Такі спільні зусилля організацій є беззаперечно важливими як для суспільства, так і для дітей з обмеженими можливостями, що в силу життєвих обставин потребують значно більше нашої підтримки, розуміння, уваги, любові. Така спільна діяльність особливо цінна для дітей з інвалідністю, а результат організованих заходів, що направлені на дозвілля, реабілітацію, культурний розвиток завжди є присутній у їхній цікавій дитячій творчості.

Нехай християнське свято світлого Великодня буде відчутним кожному, і наповнить серця усіх. А ті, хто їх наповнюють завжди матимуть сили, бажання, наснагу працювати та допомагати й надалі. Добрі вчинки в такі свята особливо є важливими для тих хто час проводить не в дома, й особливо для тих менших членів нашого суспільства, котрі мають особливі потреби.

Прес-центр


From Книга джунглів. Posted by Правозахисна спілка інвалідів on 4/29/2016 (12 items)

Generated by Facebook Photo Fetcher 2


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.