Щасливі долоні

ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів» 28 квітня була гостем, учасником на благодійному святі-аукціоні «Щасливі Долоні», організованому для підтримки дітей сиріт України, їх проблем, творчості та нагадуванню суспільству, що ми відповідальні один перед одними, щодо виховання нового, успішного, благополучного покоління.

На даному святі було безліч відомих постатей України, котрі своєю сумлінною працею, розвитком вчинками, діяльністю та відношенням є важливим прикладом та стимулом для тих дітей, що в силу обставин, залишились без батьківського піклування та любові. Учасники фестивалю діти-сироти із задоволенням познайомились та спілкувались з запрошеними відомими гостями: Григорієм Решетником, Світланою Леонтієвою, Ольгою Сумською, Григорієм Чапкісом, Євгеном Хмарою, Габриелою Масанга, Геннадієм Попенко, Мариною Лапа, Ярославою Руденко та багатьма іншими. Художні номери учасників розважальної програми, костюми, оформлення створювали невимушену святкову атмосферу свята для спілкування та товариства.

Важливим було те, що кошти, зібрані на благочинному аукціоні, були порівну розділені між учасниками дітьми сиротами, також було вручено кожному цінний косметичний, та м’який іграшковий подарунок, безліч позитивних емоцій та уваги. Усі залишились задоволеними, під позитивним враженням та з новими силами до майбутніх звершень й розвитку.

Дійсно, важливо для нас є нагадувати, звертати увагу до соціальних проблем суспільства та допомагати тим, хто опинився в цих складних життєвих обставинах. Тільки спільними зусиллями громадськості ми можемо зменшити та пом’якшити такі явища як сирітство, неблагополуччя, інвалідність, а разом з тим, будувати успішне майбутнє усіх. Адже, здорове суспільство виховує здорове покоління та формує здорове майбутнє держави.

Щиро дякуємо за участь в цьому творчому, благочинному фестивалі Олені Піддубній — голові Міжнародного Благодійного фонду «Щасливі Долоні», котра щиро й віддано протягом багатьох останніх років присвятила дітям-сиротам та дітям, котрі позбавлені батьківського піклування.

Прес-центр


From Щасливі долоні. Posted by Правозахисна спілка інвалідів on 4/29/2016 (32 items)

Generated by Facebook Photo Fetcher 2


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.