Колесо Життя. Мрії збуваються21 березня всі вірили в Колесо Життя і були впевненні, що Мрії збуваються!

Організаторами даного заходу стали Ірина Гордієнко, Vel Johansson, глава благодійного фонду «незламні» Вікторія Федорчук та громадська організація захисту прав і забезпечення людей з інвалідністю.

Головним завданням проекту було створити свято для тих людей, які по-справжньому його потребують. У цей вечір, люди з обмеженими можливостями змогли насправді відчути щастя і радість в оточенні зірок української естради та всіх небайдужих людей. Кожен учасник проекту міг поспілкуватися із запрошеними гостями і відчути себе частиною соціуму без обмежень.

Для «особливих» учасників в цей весняний вечір виступили Світлана Тарабарова, LOOKINICH, Сергій Костецький, Петя Чорний, Василь Бондарчук, KISHE.

У програмі вечора був також показ ексклюзивних вишиванок від «Синій Льон», автограф-і фотосесія зірок з учасниками, подарунки, і фуршет.

Багато хто звик не звертати увагу на потреби людей з обмеженими можливостями, але вони доказали, що є рівні серед рівних, також заслуговують на увагу. Їх любов до життя і сила духу захоплюють, а оптимізм зовсім необмежений!

Дякуємо чарівній Вікторії Федорчук за запрошення на яскраве шоу!

 

 

Прес-центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.