Конференція Q BERLIN 2022: сучасні виклики, демократія в небезпеці

15 вересня 2022 року відбулась конференція Q BERLIN 2022, участь в якій взяв Голова ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів» Олександр Вознюк.

Конференція «Q Берлін» проходитиме протягом 2 днів. Це перша конференція у конгрес-центрі ICC майже за 10 років. На ній виступатимуть близько 50 міжнародних спікерів, які поділяться своїм баченням сучасного світу. Захід відбувається за підтримки Франциски Гіффай, бургомістра Берліна. Пані Гіффай зазначила, що Берлін та мегаполіси по всьому світу сьогодні стикаються з потрясіннями та невизначеностями. Тому конференція, за словами бургомістра, присвячена вирішенню глобальних завдань. «Міжнародні експерти збираються у нашому місті, щоб обговорити важливі питання про майбутнє та відповіді на них. Я з нетерпінням чекаю імпульсів та дискусій у найближчі два дні».

Як основні визначено три наступні теми конференції:

  1. трансформація : як зміни починаються з криз;
  2. глобальна згуртованість, економічні проблеми, виклики глобалізації та роль міст у подоланні криз;
  3. демократія в небезпеці : про свободу слова та пропаганду.

Мер Парижу Анн Ідальго виступила із промовою про кризи та можливості для міст, журналістка Марієтта Сломка розповіла про фейкові новини, пропаганду та способи боротьби з ними на прикладі інформаційної кампанії, яку веде РФ, а Світлана Тихановська, лідер білоруської опозиції, поділилася думками про демократію та роль України в захисті демократичних цінностей. Економіст Франческа Бріа розповів про виклики для мегаполісів, а журналіст Френк Сірен — про Китай та кінець західної централізації.  Тавакуль Абдель-Салам Карман, правозахисниця, журналістка, політолог, Лауреат Нобелівської премії, виступали з промовою щодо забезпечення прав жінок у світі та їх безпеки під час військових конфліктів.

Дякуємо організаторам за можливість долучитися до такого важливого заходу, де ми можемо привернути увагу до проблем України та українського народу, рухаємося далі!

Прес-центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.