Круглий стіл “Актуальні питання застосування Кодексу з процедур банкрутства”


15 листопада 2019 року в Південно-західному апеляційному господарському суді відбувся Круглий стіл «Актуальні питання практичного застосування норм Кодексу України з процедур банкрутства». Круглий стіл було організованого Проектом Європейського Союзу в Україні «Право-Justice».
До участі у заході було запрошено правничу спільноту: арбітражним керуючим, представникам суддівського корпусу, адвокатури, органів юстиції, науковцям та усім, кому не байдужа сфера банкрутства.
Серед запрошених були і представники ВГОІ “Правозахисна спілка інвалідів”, які є практикующими адвокатами, на чолі із головою організації Олександром Вознюком.
На круглому столі обговорили:
🔸 актуальні питання застосування Кодексу України з процедур банкрутства, зокрема новели законодавства у сфері банкрутства в рамках реформування даного інституту;
🔸 створення та функціонування саморегулівної організації арбітражних керуючих – одна з новел Кодексу з процедур банкрутства;
🔸 торги майном банкрутів по-новому: запровадження нового порядку реалізації майна Банкрута через систему ProZorro (дворівнева система електронних аукціонів).
Представники організації постійно вдосконалюють свої вміння та навички, для надання якісних юридичних послуг, які дозволяють утримувати активну діяльність організації направлену на захист прав осіб з інвалідністю.

Прес-центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.