Інклюзивне освітнє середовище та новітні підходи реабілітації


За ініціативи Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Правозахисна спілка інвалідів» з 05 листопада по 15 листопада 2019 року в місті Одеса стартував новий проект «Інклюзивне освітнє середовище та новітні підходи реабілітації» на базі Одеського будинку-інтернату.
Учасниками цього проекту є діти з порушеннями зору і слуху та «діти сонця», які приймали участь разом з батьками.
Для участі в цьому проекті до України прибули міжнародні експерти та реабілітологи із Сполучених Штатів Америки, Румунії та Канади.
Координатором проекту є Руслана Клімова, яка протягом двох тижнів спільно з експертами та реабілітологами провела майстер-класи, мотиваційні заняття та культурні заходи. Варто відзначити, що румунські реабілітологи проводять тренінг «Інфо-бачення», який дозволяє відновити і покращити слуховий та зоровий аналізатори.
В рамках проведення двотижневого заходи було проведено безліч майстер класів, семінарів та трененгів.
Майстер класи з хореографії для дітей з вадами зору та для дітей з інтернату Макаренка провела професіонал своєї справи Словак Ольга. Вона вчила дітей почуття ритму, гарному настрою, вмінню красиво і плавно володіти своїм тілом !!! Величезне спасибі Ользі за прекрасні майстер класи!
Загальнозміцнюючий, оздоровчий вакуумний масаж – «Антистресова терапія» провела Ірина Винниченко для дітей з проблемами рухового апарату, що сприяло відтоку лімфи і відновленню кровообігу в організмі. Величезне спасибі Ірині!
Майстер клас «Акупунктурні точки мого організму» провела масажист вищого класу Серебрянникова Любов. Вона познайомила дітей з інтернату Макаренка з основними точками їх тіла і навчила, як правильно на них впливати. Величезне спасибі за такий прекрасний майстер клас!
Майстер клас Хатха йога з радістю для дітей з інтернату Макаренка провела інструктор з йоги Мірза Светлана. Дівчата навчилися пізнавати своє тіло, відновили м’язовий апарат і зрозуміли, як правильно і помірно дихати. Все це сприяло відновленню судин в їх організмі. Величезне спасибі Світлані за проведення майстер класу!
Тибетські чаші з Яцевич Юлею і Головченко Юлею в Йога доме. Тибетські Чаші – це насолода звуком, умиротворення і внутрішня гармонія !!! Величезне вам спасибі!
Майстер клас Енкаустика (малювання праскою) провів волонтер табору «Нове покоління» Чирка Віталій. Діти із захопленням пізнавали нову техніку живопису. Це дозволило їм розвинути окомір і координацію руху за допомогою нового художнього інструменту. Величезне спасибі Віталію!
Цікавий майстер клас «Повітряні іграшки» для дітей з вадами зору і дітей з інтернату Макаренка провела Лунгу Оксана. Вона захопила дітей в світ казок, де кожна дитина змогла висловити себе. Величезне спасибі Оксані за чудові іграшки, зроблені своїми руками.
Результати цього тренінгів вже є, наприклад Романенко Юлія домоглася успіху і може чути своє ім’я і звуки ударів за спиною. Це маленька перемога і чудовий результат.Продовжуючи працювати над собою вона зможе досягнути вміння чути все більше і больше!
Підсумоювачи проведні заходи батьки отримують рекомендації для роботи з детьмі. Батьки отримали досвід дефектологів для надання допомоги своїм дітям.
Також в рамках цього проекту наших особливих дітей та зарубіжних гостей запросили в дельфінарій де вони могли побачити яскраве шоу.
Наше громадське об’єднання й надалі буде продовжувати робити добрі справи і реалізовувати європейські традиції, щоб діти стали повністю соціально адаптовані у нашому суспільстві.
Приєднуйтесь до нашої команди!
Майбутнє за нашими дітьми! Пам’ятаймо, що чужих дітей не буває!

Прес-центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.