Круглий стіл «Співпраця судової влади та громадянського суспільства»

29 листопада 2016 року, на запрошення Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), представники ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів» прийняли участь у Круглому столі «Співпраця судової влади та громадянського суспільства».
У роботі круглого столу прийняли учать Голова ради суддів України Валентина Сімоненко, Заступник Голови ради суддів Богдан Моніч, керівник проекту USAID в Україні Девід Вон, члени Ради суддів України, керівники територіальних управлінь Державної судової адміністрації України, голови судів, судді-спікери, представники інших органів судової влади та представники громадських організацій, які мають досвід впровадження ініціатив у сфері судової реформи.
Вітаючи присутніх, Голова Ради суддів України Валентина Сімоненко зазначила, що в умовах, які склалися у державі з проведенням судової реформи, суддівська спільнота може підтримуватися тільки громадянським суспільством. На її думку, чим більше активних представників від громадськості братиме участь у реформуванні судової влади, а їхня позиція буде конструктивною і неупередженою, тим ефективнішим буде процес демократичних перетворень у системі, що дозволить реально говорити про відновлення у суспільстві довіри до судової влади.
Про всебічну підтримку ініціативам, які сприятимуть конструктивному діалогу між судами та суспільством, говорив і керівник Прогарами USAID реформування сектору юстиції «Нове правосуддя» Девід Вон. Він привітав учасників зібрання від імені нової програми і запевнив, що свою діяльність Проект будуватиме на здобутках попередніх років, а встановлення діалогу між судовою владою та суспільством є одним пріоритетних завдань, які стоять перед його командою.
Щодо мети, якої прагнули досягнути організатори форуму, то вона полягала у сприянні налагодженню діалогу між представниками судової влади та громадянського суспільства задля обміну досвідом та можливостями майбутньої співпраці, обговоренні різних організаційних моделей партнерства між громадськими організаціями та інституціями судової влади, а також узгодження потенційних шляхів їх розвитку. У підсумку учасники зібрання визначилися з рекомендаціями щодо варіантів взаємодії між громадськими організаціями та судовою владою.

Прес-центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.