Захист прав осіб з інвалідністю30 листопада 2016 року Голова ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів» Олександр Вознюк прийняв участь в судовому засіданні в Вищому адміністративному суді України в якості представника Запорізького обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів України.

Предметом спору Запорізького обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів України з ПАТ «Запоріжсталь» стало не виконання підприємством нормативів по працевлаштуванню осіб з інвалідністю в 2013 році, наслідком чого обласним фондом було нараховані штрафні санкції близько 6 млн. грн.

Зазначена справа розглядалась судами неодноразово з 2013 року, суди приймали протилежні рішення останнє з яких, а саме рішення Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду, було прийнято на користь ПАТ «Запоріжсталь».

І лише 30 листопада 2016 року в цій справі було поставлено крапку – рішенням Вищого адміністративного суду України з ПАТ «Запоріжсталь» стягнуто штрафні санкції. Зазначені грошові кошти будуть використані на благо осіб з інвалідністю.

Прес-центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.