Круглий стіл “Захист соціальних прав адвокатів “


15 серпня 2019 року Національною асоціацією адвокатів України спільно з Всеукраїнською професійною спілкою адвокатів, представниками суддівського корпусу проведено круглий стіл за темою “Захист соціальних прав адвокатів”.
Найбільше обговорення стосувалося питань нарахування та сплати єдиного соціального внеску адвокатами, особливо проблемним питанням, що виникають при одночасному суміщенні статусів (адвокат і ФОП, адвокат і найманий працівник, адвокат і учасник адвокатського бюро/адвокатського об’єднання), сплаті ЄСВ при відсутності діяльності, різній судовій практиці та неточностям законодавчого регулювання, що дає можливість виникнення таких проблем.
Опрацьовану позитивну судову практику, а також напрацювання найближчим часом буде розміщено на сайті НААУ.
За результатами круглого столу вирішено звернутися до компетентних органів для отримання консультацій з порушених під час круглого столу питань, напрацювати пропозиції щодо винесення змін до чинного законодавства.
Активну участь в круглому столі взяв Голова ВГОІ “Правозахисна спілка інвалідів”, адвокат, член Ради адвокатів міста Києва Олександр Вознюк.

Прес-центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.