Люди з НЕобмеженими можливостями: мотивуючий вечір


31 січня 2017 року, на запрошення Громадської організації «Центр зайнятості Вільних людей», Голова ВГОІ “Правозахисна спілка інвалідів” Олександр Вознюк відвідав мотивуючий вечір: Люди з Необмеженими можливостями.
На мотивуючому вечері були підведені перші підсумки проекту з працевлаштування людей з інвалідністю. Основною метою проекту є глобальне створення рівних можливостей для професійної реалізації людей з інвалідністю.
В першому етапі проекту взяли участь 25 осіб з інвалідністю та 25 волонтерів-кар’єрних консультантів. Останні допомагали людям з особливими потребами визначитися, яку роботу шукати, як грамотно підготувати резюме і подати себе працедавцю, а головне — повірити у себе.
Після першого етапу одна людина працевлаштована, одна проходить стажування, троє вирішили створювати власний бізнес.
Головними висновками першого етапу проекту є те, що люди з особливими потребами часто є більш мотивованими — вони прагнуть довести, що інвалідність їм не заважає, тому працюють на рівні з звичайними людьми.
Представники громадський організацій прийшли до висновку, що однією із найголовніших перешкод для повноцінної реалізації особи з інвалідністю є недоступність та бар’єрність всіх сфер життя особи з інвалідністю, навіть якщо працедавець облаштує офіс зручно для людей з інвалідністю, туди ще треба дібратися — а це в Україні є проблемою.

Прес-центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.