Семінар «Оподаткування адвокатської діяльності»
27 січня КДКА міста Києва та Рада адвокатів міста Києва провела семінар з підвищення кваліфікації на тему «Оподаткування адвокатської діяльності».
З огляду на останні зміни в податковому законодавстві України цей семінар визвав особливу увагу у адвокатській спільноті міста Києва.
Модераторами семінару були судді у відставці Муравйов Олексій Валентинович та Лосєв Антон Михайлович, які і провели семінар по підвищенню кваліфікації, розповіли про нові тенденції судової практики в податковій сфері.
Учасники семінару жваво обговорювали новели податкового законодавства, ставили численні запитання до модераторів та спікерів.
В семінарі прийняли участь і члени ВГОІ “Правозахисна спілка України” на чолі з Головою Організації Олександром Вознюком, який є членом Ради адвокатів міста Києва.
Висловлюємо подяку Голові Ради адвокатів міста Києва Петру Рябенку, Голові КДКА міста Києва Ігорю Орлову, спікерам, модераторам, всім присутнім та Владиславу Ситюку за організацію і проведення цікавого і пізнавального заходу.

Прес-центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.