Міжнародна практична конференція «Модельні рішення для судів: кращі міжнародні та українські практики»

У місті Харкові відбулась конференцію «Модельні рішення для судів: кращі європейські та українські практики», що проводилась Національною школою суддів України спільно з представниками донорських проектів, які працюють у судовій сфері, а саме міжнародними партнерами: Проектом ЄС «ПРАВО-Justice», Програмою USAID «Нове правосуддя», кампанією «ЧЕСНО. Фільтруй суд!» Центру демократії та верховенства права.
Обговорювали шляхи удосконалення організації роботи судів, зокрема в сферах надання судових послуг, роботи із вразливими групами населення, безпеки суду тощо. Окрім цього, були представлені кращі міжнародні практики та ініціативи, що вже успішно реалізовані в українських судах.
Захід був поділений на 3 тематичні блоки:
1. Надання судових послуг
2. Безпека суду
3. Робота в залах судових засідань і кабінетах
На запрошення організаторів заходу участь у ньому взяли представники ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів» на чолі з Головою Організації Олександром Вознюком.
Олександр Вознюк був одним із спікерів заходу та виступив в Розділі І заходу “Доступ до правосуддя для вразливих груп користувачів суду” з доповіддю та презентацією «Суд для всіх: від нерозуміння до підтримки».
ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів» дякує організаторам за запрошення та сподіваємось на подальшу плідну співпрацю.

Прес-центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.