Міжнародна виставка та конференція інноваційних платіжних технологій Seamless Payments Middle East 2017В травні 2017 року у м. Дубай відбулася Міжнародна виставка та конференція інноваційних платіжних технологій Seamless Payments Middle East 2017. Співпрацюючи з Арабською федерацією електронної комерції, Лігою арабських держав та Радою арабської економіки, виставка Seamless Payments Middle East 2017 залучила понад 10 тисяч учасників з усього світу.
Участь в міжнародній виставці взяв технічний партнер Програми «Право на справедливий суд осіб з обмеженими можливостями», яка затверджена Радою суддів України, Компанія ІНТЕЛЛОГЕЙТ. Одним із напрямком затвердженої програми є впровадження новітніх технологій в роботу судових установ, які дозволять використовувати гарантовані державою право на захист своїх законних інтересів, доступ до правосуддя всім категоріям громадян, включаючи і людей з інвалідністю.
Технічний партнер Програми вкотре представляє свою продукцію у даному заході. На стенді компанії ІНТЕЛЛОГЕЙТ можна було ознайомитися та отримати консультації стосовно наступної продукції:
-Платіжний термінал АРТ-63
-Платіжний термінал АРТ-86
-Темпокаса TKS-10
Новою розробкою, представленою цього року стала запатентована модель платіжного терміналу АРТ-86 для здійснення всіх видів електронних платежів та отримання необхідної інформації. Дана модель терміналу призначена для обслуговування не тільки звичайних людей, але також людей з обмеженими можливостями: він може використовуватися людьми, чий ріст нижче середнього, а також клієнтами, що пересуваються на інвалідних візках. Термінал має спеціальну конструкцію у вигляді клієнтського монітору з сенсорним екраном, що має можливість опускатися та підніматися за вимогою користувача. Зазначена модель терміналу вже встановлена в рамках Програми «Право на справедливий суд осіб з обмеженими можливостями» в Київському апеляційному адміністративному суді.
Слід зазначити, що в період проведення міжнародної виставки глава емірату Дубаї і віце-президент ОАЕ шейх Мухаммед бен Рашид Аль Мактум прийняв постанову згідно якої заборонено вживати слово «інвалід», а від тепер людей з інвалідністю повинні називати «мужні люди».
На виконання прийнятої постанови місцева влада повсюдно змінює оголошення в державних установах, громадських місцях, супермаркетах, на транспорті, в центрах розваг і відпочинку. Вивіски, раніше вказували, що конкретний заклад чи організація пристосовані «для інвалідів», змінюються на плакати із зазначенням, що вони призначені «для мужніх людей».
Подібні нововведення, за задумом влади ОАЕ, спрямовані на надання найширших можливостей для «мужніх людей», максимального їх залучення в суспільні процеси і заохочення їх особистої участі в повсякденному житті країни.
З огляду на зазначені зміни новітня розробка компанії ІНТЕЛЛОГЕЙТ притягнула увагу та інтерес багатьох відвідувачів, зокрема, стенд відвідав Його Величність Генерал-Лейтенант Шейх Саіф Бін Заєд Аль-Наг’ян, під патронажем якого проводився міжнародний захід. Наразі ведуться переговори щодо постачання даної моделі терміналу до урядових організацій Об’єднаних Арабських Еміратів.
Сподіваємось, що і в нашій державі буде змінено ставлення до мужніх людей і вони по праву займуть своє високе місце в нашому суспільстві.

Прес-центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.