Морська казка
Сьогодні ми завітали до Морської казки і відразу на вході нас зустрів гроза морів – легендарний корсар, який провів нас у першу галерею експозиції – перевернутий дерев’яний корабель, в якому затишно розміщена експозиція коралового комплексу.
З корабля ми потрапили у світ Амазонії та відкритий басейн із морськими скатами. А далі – підводний тунель, розташований на глибині 2-х метрів під водою! Від риб всіх присутніх відокремлює лише акрилове скло завтовшки 8 см. і все підводне життя проходило просто у нас на очах.
Вихід з тунелю оформлений у стилі підводного човна капітана Немо. Шість унікальних біотопів-акваріумів із різноманітними гідробіонтами чекали на нас у ілюмінаторах човна. Зграйки різнокольорових яскравих рибок метушились туди-сюди, креветки-лікарі та креветки-верблюди помахували антенами, м’які корали проводжали всіх гостей хвилеподібними рухами своїх чудернацьких тіл.
І ось перед нами відкрився найбільший акваріум – 17-тонний «акулячий дім». Три чорнопері рифові акули повільно рухаються по широкому колу, уважно дивлячись глядачам у очі, коли пропливають біля скла.
На виході з центрального залу нас очікувала «Немо-зона» – десяток акваріумів із різними видами оцилярисів (улюбленцями не тільки дітей, а й дорослих – рибками-клоунами).
Але серед мешканців океанаріуму є не тільки кумедні та яскраві рибки-клоуни. Найотрутніші риби у світі – риба-камінь та риба-собака (та сама риба-фугу, блюдо з якої є візитівкою азіатської кухні) також чекали на нас у своїх водних домівках задля того, щоб вразити нашу уяву.
З гарним настроєм, радісними емоціями та з впевненістю на нові зустрічі з Морською казкою ми дякували колективу океанарію за запрошення в чарівне місце.

Прес-центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.