Музей бойової слави «ПАМ’ЯТЬ»
Виховання дітей є одним з головніших завдань нашого суспільства, одним із напрямків виховання є вшанування пам’яті героїв, які в свій історичний час ризикуючи та віддаючи своє життя відстоювали право на існування майбутніх поколінь.
Саме для того, щоб вшанувати пам’ять загиблих, про героїчний подвиг українського народу у боротьбі з нацизмом, діти з інвалідністю спеціальної школи для глухих відвідали Музей бойової слави «ПАМ’ЯТЬ», експозиції якої розташовані в одній із шкіл міста Одеси.
До експонатів, знайдених на полях битв і переданим в музей тут ставляться з особливим трепетом. Кожен з них має свою таємницю про боротьбу за нашу Вітчизну, вони є частиною історії нашої Держави.
Важливим чинником у відвідуванні музею стали гіди, які є учнями старших класів школи, де розташований музей. Дітям легше зрозуміти один одного, а розповідь про героїчні подвиги наших воїнів, з вуст інших дітей допомагають більше проникнутись славному минулому.
Діти повинні вивчати історію не тільки по книгах та кіно, вони можуть побачити її на власні очі, доторкнутися до неї. Сподіваємося, що ратні подвиги наших співвітчизників як в минулому так і сьогодні стануть прикладом для патріотичного виховання молодого покоління.

Прес-центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.