Наметове містечко Літнього табору в Карпатах

У мальовничих Карпатах на пагорбах Урочища Піги розкинулось наметове містечко Літнього табору.

У цьому наметовому містечку відпочивають діти з різних куточків України.

Метою організаторів відпочинку є сприяння патріотичного виховання української молоді на засадах християнської моралі, на свідомих, відповідальних та повноцінних громадян місцевої, національної спільноти на провідників українського суспільства в майбутньому.
Учасники наметового містечка Літнього табору поділені на гурти, які дружньо змагаються між собою, проводять навчання та вишкіл за системою Пласт.

Виховання проводяться через цікаві тренінги та ігри, які формують самостійну особистість, національну ідентичність, спільноту однодумців, які разом вирішують поставлені перед ними завдання.

Наметове містечко відвідав Голова ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів» Олександр Вознюк, який поспілкувався з учасниками табору та зустрів життєрадісну виховательку спеціалізованої школи міста Одеса – Даринку, яка очолює один з гуртів наметового містечка.

Слід відзначити чистоту та впорядкованість наметового містечка Літнього табору, чемність та відкритість його учасників та обслуговуючого персоналу і звісно годувальниць наметового містечка, які дуже смачно, з посиленим раціоном годують всіх учасників наметового містечка та його гостей.

Прес-центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.