Наших підопічних привітали зі святом Пасхи


Напередодні свята Пасхи до наших підопічних у дитячих спеціалізованих школах завітали небайдужі до життя особливих діток Друзі.
Зустріч відбулась в Одеському дитячому будинку-інтернату, участь у заході взяли також учні КЗ “Одеська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат 87 І-ІІ ступенів” та КЗ “Одеська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №91 І-ІІІ ступенів”.
Друзі діток завітали з подарунками для них та для їх шкіл, а вони в сою чергу подарували всім присутнім свій талант та радість.
Дивлячись на виступи дітей, їх художні роботи, неможливо залишитися байдужим!
Кожен може внести свій вклад, щоб забезпечити умови для їх гідного життя, розвитку, оточити їх увагою і турботою, бо про цих дітей подбати більше нікому. Багато з них позбавлені батьків, але при цьому вони дуже – дуже талановиті, вони малюють аквареллю, вишивають бісером, роблять неймовірні вироби.
Вони танцюють і співають не маючи можливості чути музику і потрапляють в такт, вони співають душею не промовляючи не слів. Перемагаючи біль і труднощі, вони творять і ними не можна не захоплюватися! Вони заслуговують найкращого!
В Одесі велика кількість таких дітей і тільки завдяки їх вихователям, педагогам, які вкладають в них всю душу не маючи належної підтримки від держави, їм створюються комфортні умови для життя. Такі люди заслуговують окремі слова подяки!
І обов’язок кожного допомагати таким людям створювати цим дітям можливість жити повноцінним життям, реалізовувати себе, розвивати таланти, радіти, сміятися, просто Жити..
ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів» дякує чарівній пані Наталії Богацькій та її помічникам за не байдужість, доброту співчуття та турботу, яку вона за радістю і відкритим серцем дарує дітям.

Прес-центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.