Національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка в місті Києві дарує літературну класику “Наталка Полтавка” дітям з особливими потребами міста Києва

До кінця навчального року залишилось зовсім трішки, й усі діти вже з нетерпінням чекають сонячного теплого літа та канікул, а культурний та духовний розвиток дітей з особливими потребами не зупиняється.

Щиро дякуємо Національному академічному драматичному театру ім. Івана Франка в місті Києві за надану можливість перегляду чудової, сучасної, костюмованої, української, класичної вистави “Наталка Полтавка” за мотивами Івана Петровича Котляревського 24 травня 2016 року.

Дітям з особливими потребами дуже сподобалась сучасна постановка, музика, інтерпретація, атмосфера піднесеності. Варто підкреслити що інтерпретував музику класиків до сучасності у виставі музикант, лідер групи “ВВ”, та відомий культурний діяч Олег Скрипка.

Сподіваємось та віримо що такі спільні регулярні заходи, що організовані нами разом з іншими культурно-розважальними закладами, організаціями по всій території України з відвідування дітьми з особливими потребами вистав, концертів, та інших міроприємств допомагають їм краще адаптуватись, почуватись впевненіше, захищеними, важливими та потрібними нашому суспільству та залишать в їх серцях та пам’яті приємні спогади з дитинства, що мотивуватимуть та даватимуть сили й наснаги в майбутньому.

Прес-центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.