Дітям з особливими потребами м. Київ подарували квитки на концерт Джамали

23 травня 2016 року діти з особливими потребами міста Київ відвідали концерт Джамала (Народної Артистки України Сусани Джамаладінової), яка стала переможцем 61-го пісенного конкурсу «Євробачення», який відбувся у шведській столиці Стокгольмі.

Концерт Джамала відбувся в м. Київ в Національному палаці мистецтв «Україна».

Несподіваним сюрпризом було для дітей з особливими потребами, які є її палкими шанувальниками, бути особисто на її сольному концерті. Раніше діти з особливими потребами м. Києва неодноразово до нас звертались щодо можливості відвідати заходи за участі їх улюбленої виконавиці Джамали. Віримо, що відвіданий ними сольний концерт Джамали надихнув юних шанувальників до подальшого розвитку особистої творчості, надав їм сили, віри та наснаги до нових культурних та життєвих звершень.

Щиро дякуємо організаторам концерту Джамала Компанії «Квартал-Концерт», яка постійно допомагає дітям з інвалідністю та співпрацює з Організацією в межах програми адаптації, інтеграції та розвитку дітей з особливими потребами.

Такі спільні заходи дуже мотивують дітей з особливими потребами, зближують їх з творчістю, дають можливість впевнено розвиватись в творчому напрямку та прагнути нових висот.

Прес-центр


From Концерт Джамали. Posted by Правозахисна спілка інвалідів on 5/28/2016 (3 items)

Generated by Facebook Photo Fetcher 2


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.