Одеса на “Ранчо дядюшки Бо”

25 грудня 2015 року для дітей-інвалідів, вихованців Одеського дитячого будинку-інтернату (м. Одеса, вул. Макаренка 20), наступила справжня різдвяна казка. За підтримки «Ранчо дядюшки Бо» діти отримали чудовий відпочинок в стилі кантрі на живописному  березі Хаджибейського лимана. Дітей інвалідів радісно приймали на заміському комплексі «Ранчо дядюшки Бо» в селі Нерубайське, вул. Прикордонна 4б, Одеської обл.

Від дітей ми  хочемо щиро подякувати керівництву цього заміського комплексу за надану можливість відчути свято та підтримку.  Верхова та упряжна прогулянки в живому мальовничому куточку природи під Одесою, годування тварин принесли неабияке задоволення дітям-інвалідам  та єдність з живою природою .

Спостерігаючи за дітьми ми раділи разом з ними, адже непомітним не могло залишитися, що під час таких прогулянок на заміському комплексі «Ранчо дядюшки Бо», їх внутрішній стан мав величезну позитивну динаміку, що перш за все  корисно для їх здоров’я. Кожна усмішка на їх обличчях, кожен впевненіший круг на красені конику, кожен твердий крок цих дітей опісля, та впевненість – є саме тою ціллю, ради якої ми намагаємося організувати такі регулярні виїзди на ранчо в усіх куточках країни.

Свіже повітря та неформальне середовище, ігри, прогулянка на конях є незабутнім враженням в житті дітей. Ми раді долучитись до цього та допомогти  їм покращити їх життя та здоров’я.

Ми вдячні керівництву «Ранчо дядюшки Бо» , що вони з радістю відкликнулися та вирішили підтримати разом з нами дітей-інвалідів і різдвяна казка не закінчиться, а тільки розпочалась в Одесі.

Інформаційний центр ВГОІ “Правозахисна спілка інвалідів”


From Одеса на “Ранчо дядюшки Бо”, posted by Правозахисна спілка інвалідів on 12/29/2015 (30 items)

Generated by Facebook Photo Fetcher 2


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.