Організаційно-консультативна зустріч в Полтаві в рамках проєкту «Дослідження участі громадськості у процесах прийняття владних рішень у партнерських громадах Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

27 березня представники Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Правозахисна спілка інвалідів» (ВГОІ) відвідали з робочим візитом місто Полтаву. Візит відбувся в рамках проєкту «Дослідження участі громадськості у процесах прийняття владних рішень у партнерських громадах Проєкту USAID «ГОВЕРЛА», який реалізовується ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів» за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА».

Під час візиту було проведено організаційно-консультативну зустріч з представниками органів влади, НУО, громадськими активістами, мешканцями цільових громад проєкту. Голова ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів» Олександр Вознюк розповів про деталі впровадження дослідження, яке проводить організація в рамках проекту, методи його проведення та заплановані цільові показники.

До заходу долучилася Ганна Борова, радниця з питань інклюзії Проєкту USAID «ГОВЕРЛА», яка розповіла про завдання та мету дослідження участі громадськості у процесах прийняття рішень у громадах.

На зустрічі обговорили надважливі для мешканців громад питання, зокрема – запити громадськості щодо залучення їх до процесів прийняття владних рішень;   практичні рішення для вдалого залучення та співпраці, а також проблеми та виклики, які існують в процесі залучення громадян до прийняття владних рішень на місцевому та обласному рівнях.

У підсумку Олександр Вознюк акцентував увагу на необхідності співпраці органів влади з громадянами та залученні мешканців громад до процесів прийняття рішень.

Прес-центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.