Зустріч в Диканській громаді в рамках проєкту «Дослідження участі громадськості у процесах прийняття владних рішень у партнерських громадах Проєкту USAID «ГОВЕРЛА», який реалізовується за підтримки USAID «ГОВЕРЛА»

28 березня 2023 року Всеукраїнська громадська організація інвалідів «Правозахисна спілка інвалідів» провела фокус-групове дослідження в Диканській громаді Полтавської області. Захід проведено в рамках проєкту «Дослідження участі громадськості у процесах прийняття владних рішень у партнерських громадах Проєкту USAID «ГОВЕРЛА», який реалізовується за підтримки USAID «ГОВЕРЛА»

Ціллю заходу було дослідження залучення громадян до процесів прийняття рішень у громаді. Захід відбувся за участю представників громадських організацій та активних мешканців громади.

В ході фокус-групового дослідження було обговорено низку важливих питань: від основоположних програмних документів (національних стратегій) – до практичних можливостей залучення до прийняття рішень на місцевому рівні.

Учасники заходу також обговорили виклики долучення до прийняття рішень у громаді. Отримана інформація дозволить визначити рівень залучення цільової аудиторії до процесів прийняття рішень та напрацювати кроки для вдосконалення цього процесу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.