Особливе свято для особливих людей

В рамках відзначення Міжнародного дня інвалідів Всеукраїнська громадська організація інвалідів «Правозахисна спілка інвалідів» 3 грудня 2015 року організувала для учнів Cпеціальної загальноосвітної школи міста Києва «Надія» гала-концерт «Особливе свято для особливих людей».

В гала-концерті взяли участь особливі діти, які привітали своїх рідних, близьких людей та друзів, а також подали приклад того, як необхідно відзначати їх міжнародний день.

На концерті було продемонстровано український танець від юної учениці школи «Надія», також глядачі побачити творчість юних ребят, які продекламурували смішну історію, учениця 11 класу виступила з піснею, юний піанист зіграв декілька композицій відомих класичних увертюр, глядачі брали участь у конкурсах та побачили багато інших цікавих та захоплюючих виступів діточок.

Дітки продемонстрували свою обдарованість, свої неймовірно дивовижні здібності.

Всі присутні діти традиційно отримали солодкі подарунки від концерну Рошен, а безпосередні учасники дійства ще й призи зі символікою «95 квартал».

В свою чергу особливі дітки подарували Всеукраїнській громадській організації інвалідів «Правозахисна спілка інвалідів» намальовану та вишиту власними рученятами дивовижні картини.

На гала-концерті «Особливе свято для особливих людей» панувала дружня та доброзичлива атмосфера, повсякчас після виступів лунали бурні оплиски.

Всеукраїнська громадська організація інвалідів «Правозахисна спілка інвалідів» щиро вдячна Партнерам за надання подарунків для особливих діточок та за щасливі усмішки дітей.

Прес-центр


From Особливе свято для особливих людей, posted by Правозахисна спілка інвалідів on 12/08/2015 (31 items)

Generated by Facebook Photo Fetcher 2


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.