Зустріч з «Надією»

З нагоди Всесвітнього Дня людей з особливими потребами 3 грудня у стінах нашої школи відбулась зустріч, ініціатором проведення якої була Всеукраїнська громадська організація «Правозахисна спілка інвалідів», яку очолює Олександр Григорович Вознюк. Ведучими заходу були заступник голови Всеукраїнської громадської організації «Правозахисна спілка інвалідів» Олександр Олександрович Черкас, керівник відділу творчого розвитку Всеукраїнської громадської організації «Правозахисна спілка інвалідів» Ігнат Правдін та заступник директора з виховної роботи спеціальної загальноосвітньої школи «Надія» Аліна Сергіївна Гусельцева.

Наші гості розказали всім присутнім про діяльність руху, головну мету та основні завдання роботи організації. Учні нашої школи мали можливість продемонструвати свої творчі досягнення, а всі присутні насолодитись дитячими виступами. Протягом заходу всі бажаючі приймали участь у невеличких конкурсах та вікторинах, які підготували для них учні старших класів школи. Приємним завершенням нашої зустрічі стали солодкі подарунки всім присутнім учням  від представників Всеукраїнської громадської організації «Правозахисна спілка інвалідів», залучивши Кондитерську Корпорацію «Roshen», а найактивнішим учасникам концерту –  невеликі сувеніри на згадку від Студії «Квартал 95». Завдяки теплій та дружній атмосфері на нашому заході, батьки учнів, педагоги та всі гості мали змогу поринути у світ дитинства, забави та радощів від креативних творчих виступів вихованців театрального гуртка «Мажор» школи, керівником якого є вчитель англійської мови Олена Олексіїіна Гутник.

Адміністрація, педагогічний колектив, батьки та учні нашої школи висловлюють щиру подяку колективу Всеукраїнської громадської організації «Правозахисна спілка інвалідів» за допомогу в організації виховного заходу на базі школи «Надія», а також подарований чудовий настрій дітям та всім присутнім у цей день. Ваша підтримка і допомога у діяльності нашої школи – вияв уваги, милосердя та любові до ближнього.

З повагаю та побажанням успіхів,
Спеціальна загальноосвітня школа «Надія».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.