Подяка ТРЦ Gulliver

Нещодавно, а саме 14 листопада на День народження ТРЦ Gulliver  який знаходиться за адресою : Київ, пл. Спортивна 1-А відбувся святковий концерт за участю українських зірок Скай, ТНМК, Nikita та The Maneken. Приємною несподіванкою для дітей інвалідів було запрошення від керівництва  ТРЦ Gulliver на це визначне свято в їх житті.

Колектив Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Правозахисна спілка інвалідів щиро дякує торговому  центеру “ Gulliver”, за увагу, щире тепло, радість, враження, щастя, співучасть в цей святковий день народження ТРЦ Gulliver, подарований дітям з обмежиними можливостями. Діти активно, радісно підспівували та танцювали під виконання пісень їх улюбленних співаків. Це був веселий незабутній радісний день для усіх. Особиста зустріч з виконавцями була подарунком уваги, а автографи співаків надзвичайно незабутніми для натхнення дітей інвалідів.

Ми дуже раді такій плідній співпраці та цінуємо усі наші зустрічі. Хочемо щоб такі творчі міроприємства та святкові програми стали звичними, що є для оточуючих так й на рівні й для усіх дітей та людей з особливими потребами, котрі на жаль в теперішніх умовах так мало отримують позитивних вражень та тепла.

Надіємось, що такі наші зустрічі стануть частими теплими подарунками для багатьох наших підопічних та надихнуть на творчість, позитив, любов та самоповагу! Адже в здоровому духом  та толерантному гуманному суспільстві ростуть та розвиваються здорові духом гармонійно розвинуті особистості незважаючи на обставини з здоровям!

Приєднуйтесь до нас усі хто має можливість та бажання до співпраці та у волонтерстві, та благодійництві! Ми раді усім добрим щирим людям, організаціям та вашим побажанням у допомозі дітям та дорослим людям з особливими потребами.

Зробимо разом хоча б одне серце щасливішим та наповнемо його любовю — зробимо світ кращим, щасливішим та безпечнішим для усіх!


From ТРЦ Gulliver, 14.11.2015, posted by Правозахисна спілка інвалідів on 11/16/2015 (5 items)

Generated by Facebook Photo Fetcher 2


Одна думка про “Подяка ТРЦ Gulliver”

  1. Приємним подарунком для учнів школи «Надія» стало запрошення на перегляд мультфільму «Савва. Серце воїна» 25 листопада у торгово-розважальному центрі «Gulliver», організатором якого була Всеукраїнська громадська організація інвалідів «Правозахисна спілка інвалідів». Діти та їх батьки мали можливість провести цей незабутній день активно та радісно, поспілкуватись один з одним, поділитись враженнями від перегляду мультфільму, і просто відпочити, що дуже важливо для кожної людини. Адміністрація, педагогічний колектив, батьки та учні нашої школи висловлюють глибоку вдячність організаторам та всьому колективу Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Правозахисна спілка інвалідів» за вагомий внесок в наше шкільне життя, за Вашу увагу, щире тепло, усмішки та хвилини щастя, подаровані в цей день дітям з обмеженими можливостями. Такі зустрічі надихають учнів та їх батьків, вселяють віру та впевненість, що все буде добре. Щиро дякуємо Вам за чудовий захід і висловлюємо надію на подальшу співпрацю.

    З повагою й побажанням успіхів, спеціальна загальноосвітня школа «Надія» міста Києва.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.