Подяка стоматологічній клініці VerMax

Колектив Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Правозахисна спілка інвалідів» щиро дякує Стоматологічній клініці “VerMax”, які знаходяться за адресою м. Київ, вул., Вільямса 15, корп.1 (ст. м. Теремки) в рамках угоди про співпрацю за надану допомогу  в лікуванні дитячим стоматологом ротової порожнини дітям-інвалідам.

Діти активно ростуть та розвиваються, а разом з цим часто виникають проблеми ротової порожнини: карієс, неправильний прикус. Такі захворювання мають особливості в дитячому віці й є важливим вчасно потрапити до хороших спеціалістів даної сфери з найкращим матеріальною базою та досвідом.

Стоматологічна клініка “VerMax” саме відповідає даним вимогам часу та сучасному розвитку медицини в стоматології, маючи накращий успіший досвід та спеціалістів – надала висококваліфіковану допомогу дітям-інвалідам, частина з котрих діти-сироти. Було проведено поточне  лікування та консультування для подальшого продовження лікування неправильного прикусу. Було проведено навчання з приводу гігієни та догляду за ротовою порожниною, надано рекомендації по підбору засобів гігієни ротової порожнини. Такі відвідини кабінета стоматолога з раннього дитинства мають стати звичними та безбоязними. Стоматологічна клініка “VerMax” успішна в своїй галузі й молоді пацієнти її люблять та відвідують з радістю вже після першого разу.

Радісні усмішки юнних пацієнтів дітей інвалідів є свідченням, що такі благочинні акції та співпраця назавжди заповнюють молоді серця пацієнтів любов’ю, довірою до оточуючого світу та направлять в життя з вірою самоповагою з гарним здоровям та здоровими усмішками.


From VerMax, posted by Правозахисна спілка інвалідів on 11/15/2015 (4 items)

Generated by Facebook Photo Fetcher 2


Ми щиро висловлюємо подяку за надану допомогу та дієву співпрацю ,яка тільки розпочалась й надіємось, що такі сумісні дії в теперішній нелегкий час в нашій країні допоможуть виростити здоровіших  громадян з навиками, що їм необхідні для подальшого самостійного життя.

Бажаємо колективу Стоматологічної  клініки “VerMax” та його керівництву процвітання, наснаги, творчих буднів, щасливих пацієнтів, міцного здоров”я, любові оточуючих.

Дякуємо за розуміння наших потреб та сподіваємося на подальшу співпрацю.

Прес-центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.