Дитяча вистава «Попелюшка» дітям з особливими потребами в Національному академічному драматичному театрі ім. Івана Франка

В недільний погожий ранок 29 травня діти з інвалідністю київської спеціальної школи інтернат мали чудову можливість відвідати дитячу виставу Попелюшка в Національному академічному драматичному театрі ім. Івана Франка.

Щиро дякуємо Національному академічному драматичному театрі ім. Івана Франка за  регулярну допомогу в культурному та творчому розвитку дітей з інвалідністю. Це позитивно впливає на їх інтеграцію, соціалізацію та формування творчого смаку. Привчає їх не тільки до поведінки в культурних громадських закладах а також допомагає почувати себе вільно та рівно та впевненіше.

Дітям  дуже сподобалась сучасна постановка, атмосфера, музика, гра акторів та святковий настрій.

Сподіваємось та віримо що такі спільні регулярні заходи, що організовані нами разом з іншими культурно-розважальними закладами, організаціями по всій території України з відвідування дітьми з особливими потребами вистав, концертів, та інші заходи допомагають їм краще адаптуватись, почуватись впевненіше, захищеними, важливими та потрібними нашому суспільству та залишать в їх серцях, пам’яті приємні спогади з дитинства, що мотивуватимуть та даватимуть сили й наснаги в майбутньому.

Прес-центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.