Вітання з нагоди Міжнародного дня захисту дітей

Всеукраїнська громадська організація інвалідів «Правозахисна спілка інвалідів» вітає з святом Міжнародним днем захисту дітей, яку святкується по всьому світу 1 червня.

Варто усім поглянути навколо себе та уважно подивитись скільки дітей нас оточує повсякденно. Усі вони складають майбутнє нашого суспільства та держави, а їх щасливе дитинство є запорукою успішності та гармонійності нашого нації.

Кожна дитина з народження цілком залежить від дорослого та цілком йому довіряє. Майбутнє кожної дитини, також залежить від дорослих та їх відповідальності та виховання. На жаль, є обставини, за яих діти потребують значно більше опіки та захисту, цілком залежать від оточуючих фізично, так як мають особливості із здоров’ям. Такі дітки з особливими потребами та інвалідністю беззаперечно мають рівне право на щасливе дитинство та усі блага що є у суспільстві, рости щасливими та гармонійними особистостями.

Щиро вітаємо усіх зі святом Міжнародного дня захисту дітей, бажаємо дітям щасливого, барвистого, незабутнього, радісного, здорового дитинства. А дорослим дбати, не лінуватись, бути відповідальними, працювати нда розвитком душі й тіла кожної дитини, та наділяти дітям окрім необхідних безумовних благ – любов, віру, мудрість, впевненість, терпіння, чуйність, бути прикладом для майбутніх поколінь.

Прес-центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.