Правосуддя майбутнього – очима дітей в місті Києві


Усе в житті починається зі сприйняття світу очима дитини. Саме тому важливо, щоб вона знала свої права, аби запобігти їх порушенню, а в разі порушення – захистити себе, в тому числі, і за допомогою судової влади. Адже судове право на захист повинно надаватися всім громадянам, і неповнолітні тому не виключення.
Зміст та сутність здійснення правосуддя, специфіка роботи судових установ та всієї судової влади – думки з цього приводу різні і часто спотворені зовнішнім викривленням інформації. А тому, задля споглядання своєї діяльності, Апеляційний суд міста Києва залучив творчу молодь Києва та області.
Відтак, 04 грудня 2017 року у стінах Апеляційного суду міста Києва пройшов ІІ етап Міжрегіонального конкурсу творчих робіт для дітей з особливими освітніми потребами «Правосуддя майбутнього очима дітей». Переможці конкурсу візьмуть участь у ІІІ етапі конкурсу, який заплановано провести у приміщенні новоствореного Верховного суду 14 грудня 2017 року з нагоди відзначення Дня працівників суду України.
Організатором конкурсу виступив Апеляційний суд міста Києва за ініціативою Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Правозахисна спілка інвалідів».
Метою проведення заходу є виявлення і підтримка юних талантів та обдарувань, сприяння духовно-моральному, естетичному вихованню дітей, формуванню правової культури дітей та учнівської молоді.
Складному і тривалому процесу змін у судовій вертикалі хотілося протиставити надихаючі образи майбутнього, світлі, оптимістичні. А кому ж їх творити, як не дітям? Своїми чистими і щирими серцями вони краще знають, якою має бути Україна, в якій країні їм хочеться жити.
Хоча тематика робіт вибрана не проста і абстрактна, в конкурсі взяли участь дітлахи різної вікової категорії, а також батьки, які активно їм допомагали. Хлопці і дівчата гордо представляли свої вироби, адже для них ці роботи є надзвичайно важливим внеском у суспільно-корисну діяльність.
Результати конкурсу переконливо доводять: сучасні діти мають високий рівень національної ідентичності, інтелектуально й духовно розвинені, допитливі, соціально відповідальні.
Після урочистого відкриття виставки, на діток чекало захоплююче дійство – виступ фокусника-ілюзіоніста та шоу мильних бульбашок, розміром від маленьких до самих гігантських, в якому активно брали участь маленькі гості.
На завершення заходу, всі учасники отримали подарунки для подальшого розвитку своїх творчих здібностей.
Проведений конкурс – це своєрідний спосіб творення майбутнього для всієї країни.
Мріяти про майбутнє не просто варто, а необхідно! І саме діти можуть створити яскравий образ майбутнього – дитячі очі зможуть нам подарувати яскраві, цікаві і фантастичні образи нашої держави. А дорослим варто дослухатись, яку мрію змальовують діти – в якій країні вони хочуть жити! Адже хто ж, якщо не ми?! Коли ж, якщо не нині? Зробимо усе, щоб Серце Європи билося в ритмі правопорядку та справедливості!

Прес-центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.