Міжнародний день людей з інвалідністю

3 грудня Міжнародний день людей з інвалідністю.
Дата яка покликана згуртувати сили для допомоги всім людям, що потребують особливої уваги та милосердя. Це добра нагода перевірити, що вже зроблено і що треба зробити для формування належних умов життя для осіб з інвалідністю. Ніхто не повинен почувати себе забутим чи залишеним наодинці зі своїми проблемами.
Я схиляюсь перед вашою мужністю і самовладанням. Приклад несхильної волі надихає багатьох на боротьбу за своє майбутнє, за право жити повно, насичено і відчувати себе невід’ємною частиною цього світу.
Дякую всім, хто опікується людьми з інвалідністю, адже надання їм щоденної підтримки й допомоги – це реальний вияв людяності та любові до ближнього. Нехай ваша щоденна турбота допомагає мужнім людям забувати про труднощі, а їх серця наповнюються теплотою і впевненістю в завтрашньому дні.
Щиро дякую нашим найвідважнішим громадянам за терпіння,розуміння і вміння приймати все зі спокійним і чистим серцем.
Бажаю Вам міцного духу,оптимізму, здоров’я, миру всім нам – побільше душевної щедрості і милосердя, які втілилися б у добрі справи.

З повагою

Голова ВГОІ “Правозахисна спілка інвалідів”                                                             Олександр Вознюк

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.