Презентація адаптованого ІПТКС


19 серпня 2016 року відбулась презентація адаптованого інформаційно-платіжного програмно-технічного комплексу самообслуговування для виконання Програми «Право на справедливий суд осіб з обмеженими можливостями», яка затверджена Радою суддів України та впроваджується спільно з Державною судовою адміністрацією України.

Презентацію проведено в конференц-залі технічного партнера програми ТОВ «Пласіс», яке розробило принципово новий інформаційно-платіжній програмно-технічній комплекс самообслуговування, яким зможуть скористатися особи на візках, в подальшому буде впроваджено програмне забезпечення, яке дозволить користуватися ним і особам з слабким зором.

В презентації прийняли участь Заступник Ради суддів України Б. Моніч, представники Державної судової адміністрації, представники Вищої ради юстиції України та представники судів м. Києва та м. Львова.

Учасники презентації мали змогу самостійно випробувати принципово нове обладнання, задати питання, обмінятися думками.

На разі обладнання проходить сертифікацію та реєстрацію прав інтелектуальної власності.

Учасники презентації підкреслили необхідність подальшого впровадження Програми «Право на справедливий суд осіб з обмеженими можливостями», яка затверджена Радою суддів України на виконання Указу Президента України «Про Стратегію реформування судоустрою, судочинства та суміжних правових інститутів на 2015-2020 роки» № 276/2015.

Прес-центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.