Урочисті проводи паралімпійської збірної в Ріо-де-Жайнеро
27 серпня 2016 роу, у суботу, о 19:00, у самому серці столиці – на Майдані Незалежності, відбулися урочисті проводи членів та олімпійців у повному складі – національної паралімпійської збірної
команд України.

У заході взяли участь заступник глави адміністрації Президента України – Павленко Ростислав, Міністр молоді та спорту України – Ігор Жданов, голова комітету з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму Верховної Ради України – Артур Палатний, Київський міський голова – голова КМДА  Віталій Кличко, які побажали пароолімпійцям досягнень високих перемог та як найбільше золотих медалей для України.

Уповноважений Президента України з питань осіб з інвалідністю – Валерій Сушкевич побажав олімпійцям перемог в ім’я України на чергових параолімпійський іграх у Ріо-де-Жайнеро 2016.

Прийняли участь у проводах  наших олімпійців також, відомі українські виконавці  – Світлана Тарабарова, Pianoбой, Артем Лоїк, Бумбокс, Злата Огнєвіч, Друга ріка та інші мистці.

Голова Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Правозахисна спілка інвалідів» – Олександр Вознюк приєднується до вищезазначених привітань та бажає нашим олімпійцям перемог та побільше здобуття олімпійських нагород на користь України.

Прес-центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.